Wycieczka do Pragi

Nasz hit sezonu! Wycieczka do Pragi, z Krakowa, Katowic, Cieszyna czy Bielska-Białej. Serdecznie zapraszamy na nasze wycieczki do Pragi. Ta impreza turystyczna o nazwie  „Złote Miasto – dziedzictwo Habsburgów” polecana jest w kilkunastu terminach. W programie również Kutna Hora. Jest to od lat organizowana uznana wśród turystów wycieczka objazdowa do stolicy Czech obsługiwana przez świetnych przewodników. Jest to idealna wycieczka na długi weekend.

Oferty last minute! Profesjonalny organizator wycieczek objazdowych. Wyjazdy do Pragi także z innych miast w Polsce.

 

Oddalona tylko kilkaset kilometrów od miast w południowej Polsce czeska Praga, to prawdziwa „perełka” na turystycznej mapie Europy i stały punkt na wycieczki objazdowe po Europie.

To przepiękne miasto z wieloma zabytkami z czasów romańskich, gotyckich czy barkowych jest ulubionym celem urlopowych wyjazdów polskich turystów. Zwiedzanie Pragi stało się po prostu „trendy”, gdyż stolica Czech obok Paryża, Lizbony, Rzymu, Barcelony czy Londynu zaliczana jest do najpiękniejszych nie tylko stolic, ale wręcz miast Europy i świata.

 

praga wycieczki

Majestatyczny kompleks zamkowy na Wzgórzu Hradczan, z którego rozpościera się zapierajaca dech w piersiach panorama tego habsburskiego miasta jest centralnym punktem Pragi.

Wybierając się na wycieczki do Pragi należy koniecznie również obejrzeć inne niezwykle istotne miejsca w tej metropolii jak choćby średniowieczny, niezwykle malowniczy Most Karola, Rynek z charakteyetycznym Ratuszem (z ruchomymi rzeźbami) i pomnikiem Jana Husa czy też główną promenadę miasta – czyli Plac św. Wacława.

 

TANIE APARTAMENTY W PRADZE


Terminy wyjazdów:


Termin 3. 15 czerwiec 2017 - 18 czerwiec 2017 - 4 dni
cena od: 489 zł/os Promocja Last Minute.
SPRAWDŹ MOŻLIWOŚĆ REZERWACJI


Termin 4. 06 lipiec 2017 - 09 lipiec 2017 - 4 dni
cena od: 464 zł/os Promocja First Minute. Cena uwzględnia rabat 5%
SPRAWDŹ MOŻLIWOŚĆ REZERWACJI


Termin 5. 20 lipiec 2017 - 23 lipiec 2017 - 4 dni
cena od: 499 zł/os Cena katalogowa
SPRAWDŹ MOŻLIWOŚĆ REZERWACJI


Termin 6. 12 sierpień 2017 - 15 sierpień 2017 - 4 dni
cena od:499 zł/os Promocja First Minute. Cena uwzględnia rabat 10%
SPRAWDŹ MOŻLIWOŚĆ REZERWACJI


Termin 7. 24 sierpień 2017 - 27 sierpień 2017 - 4 dni
cena od: 439 zł/os Promocja First Minute. Cena uwzględnia rabat 15%
SPRAWDŹ MOŻLIWOŚĆ REZERWACJI


Termin dowolny - zapytaj o możliwość zorganizowania wycieczki dla min 10 osób:
SPRAWDŹ MOŻLIWOŚĆ REZERWACJI

Informacje na tej stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.